NABÍDKA SLUŽEB

Deponie a recyklace stavebního odpadu a zeminy
IMG_3376.JPG
Demoliční práce

Demolujeme betonové, železobetonové a zděné stavby. Disponujeme vlastní technologií a technikou pro demolice a likvidace nadzemních objektů. Pro demolice používáme stroje o drticí síle až 100 t.

Dáváme si záležet na co nejrychlejším provedení demolice i na zajištění maximálního bezpečí. Zamezujeme nadbytečnému šíření prachu skrápěním. Demolice jsou v tomto ohledu výhodnějším řešením v porovnání s odstřelem. Je možné provádět je i v zabydlených oblastech. Na místě demolice je možné provést recyklaci stavebních odpadů.

Autodoprava
drive-1867268.jpg

Sháníte dopravu pro převoz materiálu? Obraťte se na nás,zajišťujeme odvoz odpadu a dopravu recyklátů 

vlastní dopravou. Dopravujeme i další sypké materiály jako písky a kamenivo, jaké si budete přát.

A pokud to bude potřeba, zajistíme i větší objemy dopravy.

Výkopové a zemní práce
IMG_0751.JPG

Provádíme kompletní zemní a výkopové práce v jakémkoliv rozsahu v okolí Prahy , ale i v celé České republice. Nabízíme nejen výkopové práce, ale také terénní úpravy, hutnění zpevněných ploch či recyklaci. 
Ceny výkopových prací jsou kalkulovány na základě technických parametrů poptávané zakázky. Zemní práce vykonáváme výhradně vlastními stroji.  Naší prioritou je kvalita odvedené práce. 

Půjčovna stavebních strojů
IMG_0747.JPG

Naše společnost nabízí možnost pronájmu široké škály strojů a techniky a to za velmi výhodných podmínek.  Předností je zajisté kvalitní a plně servisovaná technika s garancí. Díky našim stojům zvýšíte kvalitu prováděné práce. Naše stroje si můžete zapůjčit v Praze v Malešicích

nebo Vám je po domluvě zavezeme na Vámi požadované místo. Dbáme na kvalitu poskytovaných služeb.  

Pronájem a přeprava kontejnerů
Kontejnery

Nabízíme kontejnery , které přistavíme na vámi určené místo. Jakmile bude naplněn, kontejner odvezeme. Disponujeme dostatečnou kapacitou sběrných nádob - kontejnerů a vlastními vozidly.